İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademik Kurulu

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurulu, Rektörümüz Prof. Dr. Hanife Öztürk Akkartal’ın katılımı ile düzenlendi. 23 Aralık Perşembe günü saat 14.00’te Basın Ekspres Yerleşkemiz Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı, Rektör Yardımcımız & İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Sinan Alçın’ın konuşması ile başladı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde 2020-2021 ve 2021-2022 yılları içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerin ve akademik süreçlerin görüşüldüğü kurulda, Rektörümüz Prof.

Prof. Dr. Sinan Alçın, Kulüp Başkanları ve Bölüm Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Rektör Yardımcımız & İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Vekil Dekanımız Prof. Dr. Sinan Alçın, 13 Aralık 2021 Pazartesi günü Fakülte Öğrenci Kulüpleri Başkanları, Fakülte Öğrenci Temsilcisi ve Bölüm Öğrenci Temsilcileri ile Basın Ekspres yerleşkesinde buluştu.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeleri, Doğum Günü Organizasyonunda Bir Araya Geldiler 

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyeleri, Rektör Yardımcımız & İİBF Vekil Dekanımız Prof. Dr. Sinan Alçın'ın da katılımıyla 13 Aralık 2021 Pazartesi günü Basın Ekspres yerleşkesinde gerçekleştirilen doğum günü organizasyonunda bir araya geldiler.
 

ÖNEMLİ DUYURU

İstanbul’da hayatı olumsuz etkilemeye devam eden hava koşulları sebeyle; 30 Kasım 2021 Salı günü yüz yüze eğitime bir gün süreyle ara verilerek, yüz yüze gerçekleşmesi gereken dersler online (uzaktan) olarak yapılacaktır. 

Girişimcilik Bölümü Buluşması

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Girişimcilik Bölümü öğrencileri ile öğretim elemanları, 3 Kasım Çarşamba günü bir araya geldiler. Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nazan Çağlar, öğrencilere proje ve etkinlikler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Öğrencilerin de projelerinin konuşulduğu buluşmaya, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ali Şen de katıldı.


 

AGMER ve İİBF’den TAİDER’e Ziyaret

İstanbul Kültür Üniversitesi Aile İşletmeleri ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (AGMER) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nazan Çağlar ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Şen, Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Urhan’ı ziyaret ettiler.

2 Kasım 2021 Salı günü gerçekleştirilen ziyarette; mevcut iş birliklerinin yanı sıra İstanbul Kültür Üniversitesi ve TAİDER arasında daha önce imzalanan protokolün güncellenmesi hususları da görüşüldü.