Öğrenci Sempozyumu Ödül Töreni

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından 2-4 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenen “Öğrenci Sempozyumu”nun ödül töreni 11 Aralık Çarşamba günü Basın Ekspres yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Sempozyumda sunum yapan öğrencilere sertifikalarının verildiği törende, dereceye giren öğrencilerimize de ödülleri takdim edildi. 

3.lüğü İktisat Bölümü öğrencilerimizden Baran Gümüş ile Fatih Doğukan Erdoğan kazanırken madalyalarını sempozyum jürisinde yer alan Prof. Dr. Göksel Ataman takdim etti. 

2.lik ödülünü ise Uluslararası Ticaret Bölümü öğrencilerimizden Ayşenur Erdoğan ile Efecan Zaim elde etti. Öğrencilerimize madalyalarını Prof. Dr. Mahmut Paksoy verdi. 

Öğrenci Sempozyumu’nun 1.lik ödülünü ise Girişimcilik Bölümü 1. sınıf öğrencilerimizden Mustafa Yılmaz kazandı. Öğrencimize ödülünü İİBF Dekanı Prof. Dr. Ali Şen takdim etti. 

Bu sene ilki gerçekleştirilen “Öğrenci Sempozyumu”na katılan öğrencilerimizi ve akademik danışmanlarını tebrik eder, bir sonraki dönemde düzenlenecek sempozyum için şimdiden başarılar dileriz.